Turniej TPD w Zakręcie


W sobotę w ZSG w Zakręcie Darek Pogorzelski przy współudziale P. Hani Wiśniewskiej oraz Marzeny Kardas poprowadził super imprezę dla naszych dzieci.

IMG_0589

 

Krótka relacja z dzisiejszych zajęć które przebiegły sprawnie i stanowczo za szybko.
Rozpoczęliśmy tuż po godzinie 11:00 kiedy to ostatnia osoba wpisała się na listę uczestników. Najpierw pogawędka o zasadach Fair play oraz szybki instruktaż przeprowadzony przez Kubę Pogorzelskiego jak pokonać tor przeszkód a nie było to łatwe pokonanie slalomu z piłką nożną i oddanie celnego strzału do malutkiej bramki,
wykonanie przewrotu w przód następnie kolejny slalom lecz tym razem z kijem do hokeja i oddanie celnego strzału do bramki. Nawrót zawodnika do kolejnej przeszkody jakim była ławka po której trzeba było przejść ale z woreczkiem na głowie , pokonanie leżącej drabinki , nawrót przełożenie szarfy przez ciało i sprint do mety przeskakując przy tym przeszkodę. Kiedy każdy przebiegł tor odwróciliśmy kierunek biegu. Nie obyło się bez pomyłek czy też potknięć, ale wszyscy doskonale wiedzieli że nie liczy się czas i wygrana bo dziś każdy wygrywał. Po krótkim odpoczynku przyszedł czas na zabawę może ląd powietrze, nie każdy ją znał ale wszyscy razem z Paniami Hanną Wiśniewską przedstawicielem TPD oraz Panią Marzeną Kardas ( tu wielkie podziękowania dla Pań za pomoc ) świetnie się bawili , kolejną grą była zabawa w pająki i muszki, tu dzieci mogły zobaczyć jak zwykły sznurek może być przydatny. Kiedy dobiegł czas do końca zostały oficjalnie wręczone nagrody medale oraz pamiątkowe dyplomy. Była też iskierka i podsumowanie spotkania , dzieci mogły powiedzieć czego się nauczyły jakie płyną korzyści z gry fair play, oraz czy się im podobało.
SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA:

Wójta Gminy Wiązowna
Stowarzyszenia Krokus Wiązowna
Pani Elżbiecie Olczyk-Szum Dyrektor ZSG w Zakręcie
Marzeny i Jacka Kardas Sołtysa Zakrętu
Hanny Wiśniewskiej Nauczyciela oraz przedstawiciela TPD w Zakręcie
Kubie Pogorzelskiemu – mój SYN który zawsze pomaga mi przy organizacji takich imprez
Dziękuje przede wszystkim DZIECIOM za wspaniałą zabawę i super fajnie spędzony czas.
A tym czasem borem lasem HEJ!

Dzięki Darku!

IMG_0581 IMG_0578 IMG_0577 IMG_0571