Piknik rodzinny w Zakręcie


W piątek 12 czerwca, w Klubie Sportowym Zakręt, odbył się „Piknik rodzinny”. Impreza mogła się odbyć dzięki udostępnieniu przez Państwa Rawskich – Jolantę i Sławomira, terenu. Głównymi bohaterami pikniku były dzieci z naszego przedszkola.

Przybyli mogli podziwiać program artystyczny przygotowany przez wszystkie grupy przedszkolaków. W programie znalazły się między innymi piosenki wykonane w języku angielskim i tańce wykonane do światowych hitów. Nad częścią wokalną czuwała pani Marta Kostyra, nad taneczną zaś pan Maciej Piwiński.

Na zakończenie oficjalnych występów na scenie pojawiły się nauczycielki, które przedstawiły „Nowoczesną bajkę o Kopciuszku” z przymrużeniem oka. Występ pań był niespodzianką dla wszystkich przybyłych.

Podczas pikniku można było skorzystać z wielu atrakcji takich jak: grill, dmuchańce dla dzieci, stoisko z lodami, watą cukrową, owocami, ciastami i kawą. Ponadto była możliwość skorzystania z przejażdżki na kucyku, wzięcia udziału w loterii fantowej i kole fortuny. Dużą popularnością cieszyły się także pokazy judo.

Imprezę poprowadził pan Paweł Zawadka, który czuwał także nad prawidłowym przebiegiem imprezy od strony muzycznej i technicznej.

Impreza odbędzie się także za rok, dlatego tych, których ominął tegoroczny piknik, serdecznie zapraszamy na drugą edycję. Mamy nadzieję, że wszystkim przybyłym humory dopisywały, a najbardziej najmłodszym.

Gorąco dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację i przygotowanie tej rodzinnej imprezy i do zobaczenia za rok!

Źródło: strona Urzędu Gminy Wiązowna

  • 5-640x480